درباره حیاط

حیاط“یک پلتفرم محیط زیستی- اجتماعی و سبک زندگی است که در شرایط بحرانی کنونی ایران قصد دارد صدای رسای فعالیت ها و فعالان محیط زیستی باشد که با قصد آگاهی بخشی به مردم کشورشان ایجاد شده اند.

و خود نیز به دنبال ایجاد آگاهی در مردم نسبت به مشکلات جدی و عمیق محیط زیستی کشور و همچنین ارائه راه حل های پیشنهادی به افراد است تا هر ایرانی در هر لحظه از زندگی خویش قدمی بردارد در راه نجات ایران و زمین از آسیب های محیط زیستی.

کارگاه های آموزشی حیاط

حیاط” رسالت اصلی خودش رو در امر آموزش به کودکان این سرزمین می‌دونه تا بتونیم نسل آینده رو آگاه، دانا و توانمند پرورش بدیم. هنوز برای حفظ زمین دیر نیست و بعضی از مشکلات قابل حل و قابل برگشت هستند.

برگزاری کارگاه‌های آموزشی برای کودکان از جمله برنامه‌های بخش آموزش “تیم حیاط” است. که در راستای آگاهی بخشی به مردم و آماده‌سازی زیرساخت‌های فرهنگی جامعه در مورد حفظ محیط زیست در حال اجراست.

طراحی های حیاط

حیاط” به دنبال سبز کردن فضاهای بسته ست.

ما با طراحی آبجکت ها و مبلمان دکوراسیون داخلی، طراحی گوشه های سبز در خانه و یا محل کار، طراحی آشپزخانه سبز و … در تلاشیم تا هر ایرانی یک گوشه سبز در خانه یا محل کارش داشته باشد و در حفظ سلامت خودش و زمین تاثیرگذار باشد.

فروشگاه حیاط

حیاط” به دنبال این است تا بستری باشد برای فروش گل و گیاه کسب و کارهای خرد و صدای رسای فروشندگان، فعالان و حامیان محیط زیست در سطح کشور باشد.

تیم حیاط

armin

آرمین منصوری
معمار و طراح

maryam

مریم نشوه
مدیر فناوری

atefeh

آتفه محمدی
طراح و ایده پرداز