درباره حیاط

حیاط“یک پلتفرم محیط زیستی- اجتماعی و سبک زندگی است که در شرایط بحرانی کنونی ایران قصد دارد صدای رسای فعالیت ها و فعالان محیط زیستی باشد که با قصد آگاهی بخشی به مردم کشورشان ایجاد شده اند.

و خود نیز به دنبال ایجاد آگاهی در مردم نسبت به مشکلات جدی و عمیق محیط زیستی کشور و همچنین ارائه راه حل های پیشنهادی به افراد است تا هر ایرانی در هر لحظه از زندگی خویش قدمی بردارد در راه نجات ایران و زمین از آسیب های محیط زیستی.

کارگاه های آموزشی حیاط

حیاط” رسالت اصلی خودش رو در آموزش می‌بینه. با تولید محتوای آموزشی و همچنین برگزاری کارگاه‌های آموزشی سعی بر آن داریم تا بتونیم نسل آینده رو آگاه، دانا و توانمند پرورش دهیم. هنوز برای حفظ زمین دیر نیست و بعضی از مشکلات قابل حل و قابل برگشت هستند.

برگزاری کارگاه‌های آموزشی برای کودکان از جمله برنامه‌های بخش آموزش “تیم حیاط” است. که در راستای آگاهی بخشی به مردم و آماده‌سازی زیرساخت‌های فرهنگی جامعه در مورد حفظ محیط زیست در حال اجراست.

طراحی های حیاط

حیاط” به دنبال سبز کردن فضاهای بسته داخلی و همچنین فضای باز است.
 
ما با طراحی آبجکت‌ها و مبلمان دکوراسیون داخلی، طراحی گوشه‌های سبز در خانه و یا محل کار، طراحی آشپزخانه سبز و … در تلاشیم تا هر ایرانی یک گوشه سبز در خانه یا محل کارش داشته باشد و در حفظ سلامت خودش و زمین تاثیرگذار باشد.

فروشگاه حیاط

فروشگاه حیاط بستری است برای فروشندگان خرد و کسب و کارهای جوان تا به واسطه آن بتوانند محصولات گیاهی خود را در آن به فروش برسانند. برای همکاری با فروشگاه حیاط کافیست عضو سایت حیاط شوید.

خدمات کشاورزی

با توجه به آمار بالای تلفات گیاهی، حیاط با دغدغه محیط زیستی خود تلاش می‌کند تا با ارائه مطالب و همچنین مشاوره آنلاین گیاهپزشکی و باغبانی به مردم کمک کند تا بتوانند به خوبی از گیاهان خود نگهداری کنند و در این مسیر سبز قدم به قدم با علاقه‌مندان به گیاهان آپارتمانی در ارتباط خواهد بود.

تیم حیاط

armin

آرمین منصوری
معمار و طراح

maryam

مریم نشوه
مدیر فناوری